O nás

BIG Stone s.r.o. je rodinná firma tretej generácie špecializujúca sa na kamenárstvo a práce súvisiace s ním. Máme 35 rokov skúseností v tejto praxi a teda odborné znalosti s opracovanými produktami.Neopracovaná surovina, ktorú spracovávame, je zaručená a spĺňa všetky požiadavky na garantovanú kvalitu. Je to súčasť našej firemnej politiky,že kvalita vykonanej práce je starostlivo vybraná použitými materiálmi a je založená na vysoko profesionálnych vedomostiach s kombináciou praxe, ktorá je podložená na dlhoročných skúsenostiach. Všetky objednávky sú úplne individuálne, teda zákazník si podľa vlastnej predstavivosti určuje produkt ako bude v konečnom dôsledku tvarovaný, jeho štýl ako aj jeho povahu.

Naša cenová politika je flexibilná a dáva priestor zákazníkovi na svoje očakávania vo všetkých oblastiach. Na základe našich skúseností možno povedať, že naše repertoári sú hlavne: stavebné práce,výroba kuchynských pultov, krby,rôzne dlažobné práce a pomníky ,súvisiace s ich výrobou a montážou.Čo sa týka materiálu používame žulu , mramor,travertín,pieskovec,onyx a podľa želanie vieme zabezpečiť aj iné exkluzivné kamene.

V prípade záujmu radi si vypočujeme potreby zákazníka aj v rámci osobného stretnutia. Radi poskytneme našu profesionálnu a odbornú pomoc zákazníkovi, ktorou vieme poukázať na výhody predstavivosti, ako aj na následné nevýhody , aby sme urobili najlepšie rozhodnutie.

To všetko sa vykonáva bezplatným zameraním, ktorý považujeme za nevyhnutný pre presnosť. Sme vám k dispozícii telefonicky, e-mailom a osobne na adrese Horný Bar 345 (93033). Jednu malú časť naších prác si môžete priamo pozrieť na Instagrame a aj na portfóliu tejto webovej stránke v menu bode. Všetkých záujemcov srdečne očakáváme.

Telefón

0948 762 550 / 0903 411 969 | Pondelok-piatok

Email

bigstonenagy@gmail.com

Ústredie

Horný Bar 345, 930 33 Horný Bar